O Arkenie

O Arkenie

Arkena jest organizacją powstałą ze spółek multimedialnych grupy TDF obecnych w 9 krajach Europy i w USA, zatrudniających około 500 osób.

Utworzona została w celu najefektywniejszego wykorzystania ich potencjału i zaoferowania w każdym kraju możliwie kompletnego zakresu najnowocześniejszych usług związanych z tworzeniem i dystrybucją na wszelkiego rodzaju platformy treści audio-video. Usługi kieruje zarówno do lokalnych, jak i paneuropejskich podmiotów.

Arkena, integrując w ramach swoich struktur zasoby spółki Arkena Sp. z o.o., działającej w latach 1994 -2014 pod nazwą Polskie Sieci Nadawcze Sp. z o.o., przejęła doświadczenie działającego na polskim rynku od ponad 20 lat operatora telekomunikacyjnego obsługującego firmy medialne i telekomunikacyjne, a także inne przedsiębiorstwa wykorzystujące w swojej działalności treści video.

Polskie biuro Arkeny posiada dodatkowo kompetencje inżynierskie związane z długoletnią współpracą z firmami telekomunikacyjnymi, np. w zakresie planowania radiowego i pomiarów. Świadczy też zainteresowanym podmiotom realizację nagrań materiałów video oraz usługi transmisji na żywo w Internecie.  Lokalnie zatrudniamy ponad 20 programistów pracujących wraz ze swoimi zagranicznymi kolegami nad utrzymaniem i rozwojem produktów Arkeny, dzięki czemu jesteśmy w stanie sprostać najbardziej złożonym wymaganiom Klientów.

We are ready to play!

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

Arkena sp. z o.o.

ul. Migdałowa 4
02-796 Warszawa

 


+48 22 645 16 80

NIP: 526 00 36 664
KRS: 00000 35232