OVP

OVP

Publikacja treści na dowolny ekran przez przedsiębiorstwa i organizacje

OVP Arkeny to platforma streamingowa umożliwiająca realizację zadań z zakresu komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej przez Internet przy użyciu materiałów wideo udostępnianych w trybie live lub na życzenie.

Jest to narzędzie przydatne przy prezentacji produktów i usług, przeprowadzaniu szkoleń, przekazywaniu komunikatów i informacji.

Wykorzystywane przez działy komunikacji przedsiębiorstw, działy relacji inwestorskich czy przez jednostki samorządowe chcące dotrzeć z informacjami do obywateli.

Rozwiązanie to działa na wszystkich urządzeniach i platformach w trybie SaaS (oprogramowanie jako usługa). Umożliwia przygotowanie treści do przesyłu, zarządzanie nimi i ich publikację, a także dostarcza statystyki wyświetleń.

  • Funkcjonalność Presenter pozwala na publikację zsynchronizowanych prezentacji multimedialnych.
  • Funkcjonalność Mobile Publisher umożliwia streaming treści bezpośrednio z urządzeń iOS.

Najważniejsze cechy:

  • Rozwiązanie pozwalające dostarczać treści na wszelkie urządzenia podłączone do Internetu
  • Opcja udzielania dostępu do materiałów na platformie jedynie wybranym użytkownikom
  • Automatyczne kodowanie wgrywanych plików
  • Możliwość wbudowania odtwarzacza na dowolnej stronie internetowej przy użyciu kodu osadzania
  • Statystyki wyświetleń
  • Elastyczne kody API

Usługi powiązane

CDN

CDN Arkeny to sieć serwerów rozmieszczonych w Europie w 23 centrach danych (PoPs). Jest w stanie obsłużyć ruch o bardzo dużym natężeniu, gwarantując jednocześnie najwyższą jakość odbioru dla widzów.

CDN to optymalne rozwiązanie dopasowane do potrzeb branży audiowizualnej i zaprojektowane w celu publikacji treści na żywo i na żądanie na urządzeniach mających łączność z internetem. Doskonałe także dla klientów korporacyjnych, którzy potrzebują niezawodnej sieci dystrybucji dla swoich komunikatów przeznaczonych dla dużej liczby jednoczesnych W ramach CDN Arkena oferuje kompleksowy zestaw usług obejmujących ochronę treści, statystyki i inne

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

Arkena sp. z o.o.

ul. Migdałowa 4
02-796 Warszawa

 


+48 22 645 16 80

NIP: 526 00 36 664
KRS: 00000 35232