OTT

OTT

Publikacja treści na dowolny ekran przez nadawców i firmy telekomunikacyjne

Rozwiązania OTT Arkeny pozwalają na dostarczanie widzom treści przez Internet – sygnału linearnego TV lub VOD – bez konieczności korzystania przez nich z dodatkowych urządzeń (np. dekodera telewizji satelitarnej lub kablowej).

OTT Arkeny to modularny zestaw gotowych do użytku komponentów. Jest to rozwiązanie elastyczne, dzięki czemu można je dostosować do każdego modelu biznesowego.

OTT Arkeny jest produktem idealnym dla właścicieli treści premium, operatorów telekomunikacyjnych, nadawców oraz właścicieli praw, którzy chcą proponować materiały wideo widzom na całym świecie, na wielu platformach i urządzeniach.

Nasze podstawowe rozwiązanie OTT ma wszelkie komponenty konieczne do łatwego i efektywnego zarządzania nieodpłatnymi bibliotekami materiałów wideo dostępnych online i ich dystrybucji. W zależności od potrzeb można aktywować dodatkowe opcje, takie jak ochrona treści, płatności, zarządzanie subskrybentami i inne. Rozwiązanie OTT Arkeny można także zintegrować z systemami zewnętrznymi dzięki naszym kodom API.

Najważniejsze cechy:

  • Transkodowanie materiałów na żywo i na żądanie
  • Streaming dopasowujący się do każdego urządzenia i przepustowości łącza (adaptive streaming)
  • Zarządzanie biblioteką treści i ofertą
  • Modele biznesowe korzystania z treści: bez opłat, abonament, wypożyczanie, zakup
  • Wstawianie reklam pre-, mid- i post-roll
  • Google Widevine, Microsoft PlayReady i Adobe Access DRM
  • Dostosowywanie usługi do modelu biznesowego i innych uwarunkowań oczekiwanych przez klienta

Usługi powiązane

Dostosowanie sygnału do dystrybucji na wszelkie platformy internetowe

Narzędzia do przetwarzania plików przeznaczonych do emisji

CDN

CDN Arkeny to sieć serwerów rozmieszczonych w Europie w 23 centrach danych (PoPs). Jest w stanie obsłużyć ruch o bardzo dużym natężeniu, gwarantując jednocześnie najwyższą jakość odbioru dla widzów.

CDN to optymalne rozwiązanie dopasowane do potrzeb branży audiowizualnej i zaprojektowane w celu publikacji treści na żywo i na żądanie na urządzeniach mających łączność z internetem. Doskonałe także dla klientów korporacyjnych, którzy potrzebują niezawodnej sieci dystrybucji dla swoich komunikatów przeznaczonych dla dużej liczby jednoczesnych W ramach CDN Arkena oferuje kompleksowy zestaw usług obejmujących ochronę treści, statystyki i inne

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

Arkena sp. z o.o.

ul. Migdałowa 4
02-796 Warszawa

 


+48 22 645 16 80

NIP: 526 00 36 664
KRS: 00000 35232