HbbTV

HbbTV

Telewizja hybrydowa

Twoje kanały telewizyjne mogą stać się interaktywne dzięki dodatkowym treściom dostarczanym do telewizora z funkcjonalnością HbbTV przez szerokopasmowy internet. Zaoferuj z pomocą Arkeny usługi takie jak: catch-up TV, VOD, restart programu, pogłębiona reklama, spersonalizowane EPG, social TV i inne.

Second screen

Możesz pójść jeszcze dalej i wykorzystać naszą technologię do powiązania aplikacji Second Screen z nadawanym programem przy użyciu wbudowanych funkcjonalności HbbTV lub rozwiązania fingerprint umożliwiającego wykorzystanie aplikacji Second Screen niezależnie od typu telewizora.

Najważniejsze cechy:

  • Zarządzanie dodatkowymi treściami i ich przetwarzanie
  • Zarządzanie ofertą i użytkownikami
  • Statystyki i analiza efektywności
  • Zsynchronizowane aplikacje second screen

Usługi powiązane

Dostosowanie sygnału do dystrybucji na wszelkie platformy internetowe

Narzędzia do przetwarzania plików przeznaczonych do emisji

CDN

CDN Arkeny to sieć serwerów rozmieszczonych w Europie w 23 centrach danych (PoPs). Jest w stanie obsłużyć ruch o bardzo dużym natężeniu, gwarantując jednocześnie najwyższą jakość odbioru dla widzów.

CDN to optymalne rozwiązanie dopasowane do potrzeb branży audiowizualnej i zaprojektowane w celu publikacji treści na żywo i na żądanie na urządzeniach mających łączność z internetem. Doskonałe także dla klientów korporacyjnych, którzy potrzebują niezawodnej sieci dystrybucji dla swoich komunikatów przeznaczonych dla dużej liczby jednoczesnych W ramach CDN Arkena oferuje kompleksowy zestaw usług obejmujących ochronę treści, statystyki i inne

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

Arkena sp. z o.o.

ul. Migdałowa 4
02-796 Warszawa

 


+48 22 645 16 80

NIP: 526 00 36 664
KRS: 00000 35232